Izvēlne
Your Cart

Noteikumi

Noteikumi

Preces pasūtīšana un tās saņemšana

Ja prece, ko vēlaties iegādāties, nav noliktavā, un tā ir jāpasūta, Jums būs jāveic priekšapmaksas 100 % apmērā no preces vērtības. 

Saņemot preci Jums ir jāpārliecinās vai izvēlētā un vai piegādātā prece atbilst līguma noteikumiem un Jūsu vajadzībām. Preces, kuru izvēli ir veicis pats pircējs, bet kuras neatbilst viņa vajadzībām, nemaina un naudu neatgriež. Pārbaudot vai prece atbilst pircēja vajadzībām, jāprecizē vai preces raksturlielumi atbilst pircēja vajadzībām, vai ražotājs paredzējis preces lietošanu pircēja plānotajos apstākļos, vai preces garantijas termiņš un apkalpošanas servisa līmenis, preces kvalitāte atbilst pircēja vēlmēm un kritērijiem.

Ja visa vajadzīgā informācija nav pieejama pie preces apraksta, pircējam jākonsultējas pie  tirdzniecības personāla.Veicot pirkumu pircējam ir tiesības saņemt bezmaksas konsultācijas par nepieciešamo preces tehnisko apkopi un ekspluatācijas noteikumiem.

Garantija

Visām precēm ir ražotāja garantija!

Ražotāja noteiktais garantijas termiņš dažādām precēm ir atšķirīgs, tas var būt līdz 3 gadiem. Informāciju par ražotāja garantijas termiņu izvēlētajai precei meklējiet preces aprakstā vai jautājiet tirdzniecības personālam. 

Garantijas termiņš juridiskām un pašnodarbinātām personām 6 mēneši.

PRECES/PAKALPOJUMS, KĀ ARĪ VISS TAJĀ IEKĻAUTAIS SATURS, INFORMĀCIJA,TAI SKAITĀ, BET NEAPROBEŽOJOTIES AR INFORMĀCIJU VAI SATURU, PRECE/IZSTRĀDĀJUMI UN PAKALPOJUMI TIEK PIEDĀVĀTI, „KĀDI TIE IR”, BEZ JEBKĀDĀM GARANTIJĀM. SIA TERAVIS SASKAŅĀ AR LIKUMU PILNĪGI ATSAKĀS NO JEBKĀDĀM NOTEIKTĀM, NETIEŠĀM UN LIKUMĪGĀM GARANTIJĀM, IESKAITOT, TAČU NEAPROBEŽOJOTIES AR PIEPRASĪTĪBAS, PIEMĒROTĪBAS KONKRĒTAM MĒRĶIM UN ĪPAŠUMTIESĪBU NEPĀRKĀPŠANAS GARANTIJĀM.JŪS PIEKRĪTAT, KA IEGĀDĀJOTIES PRECES/IZSTRĀDĀJUMUS, LIETOJAT PAKALPOJUMUS, APZINĀDAMIES SAVU RISKU.

SIA Teravis neatbild par:

- precei nodarīto kaitējumu, kas radies klienta vainas vai neuzmanības dēļ;

- bojājumiem, kas radušies sakarā ar preču lietošanu neatbilstošiem mērķiem;

- preces nodilumu un nonēsāšanos, kas radusies normālā preces lietošanas procesā.

 

Atteikuma tiesības

LR MK Noteikumi Nr. 207 „Noteikumi par distances līgumu” nosaka, ka patērētājam ir tiesības atteikties no līguma 14 kalendāra dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. 14 dienu atteikuma tiesības attiecas tikai uz fiziskām personām. Juridiskām personām (firmas, pašnodarbinātie) šie noteikumi neattiecas.

Izmantojot šajos noteikumos minētās atteikuma tiesības patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. SIA TERAVIS patur tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir lietota, nolietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts, lai varētu pasargātu preci no bojājumiem vai bojāšanās.

Atgadinām, Gadījumos, kad patērētājs veic pirkumu interneta veikala birojā (pastāvīgā tirdzniecības vietā),  patērētājam nav tiesības izmantot atteikuma tiesības, pērkot preci pastāvīgā tirdzniecības vietā,  patērētājam ir tiesības un visas iespējas iepazīties un pilnībā pārbaudīt izvēlēto preci pirms pirkuma veikšanas.

Atcerieties
Ja jūs neieradāties pēc jūsu pasūtījuma uz pastu, vai atteicāties no pastūtījuma un tas atgriežas pie mums atpakaļ, mēs pēc jūsu pieprasījuma atgriezīsim jums naudu par pasūtījumu, izņemot izdevumus par pasūtījuma sūtīšanu pie jums un atpakaļ, kā arī izņemot 10% no pasūtījuma summas (bet ne mazāk par 10.00 EUR) kā komisiju par pasūtījuma apstrādi.

Lai izmantotu atteikuma tiesības patērētājam nepieciešams iesniegt interneta veikalam teravis.lv rakstiski aizpildīto atteikuma veidlapu uz A4 lapas 14.dienu laikā no preces saņemšanas dienas. Atteikuma veidlapu var aizpildīt brīvā formā, norādot patērētāja vārdu, uzvārdu, preces iegādes datumu, apmaksas veidu, preces nosaukumu, modeli, iegādes summu un atteikuma iemeslu. Pieņēmot Jūsu atteikuma veidlapu, interneta veikals teravis.lv likuma noteiktajā laikā un kārtībā sniegs Jums rakstisku atbildi.

Pretenzijas par iegādāto preču neatbilstību līguma noteikumiem tiek pieņemtas un attiecināms tikai uz preci, un tas neattiecas uz izejmateriāliem, komplektējošām daļām, aksesuāriem, akumulatoriem, baterijām utml.

Pircējs garantē datu patiesumu, kurus viņš iesniedza SIA Teravis un ir atbildīgs par izveidotajās formās ievadamo informāciju, kā arī par informāciju, kuru Pircēja izveidotajās formās ievada citi. Pircēja ievadītus datus SIA Teravis izmanto tikai Klienta pasūtījuma izpildei. SIA TERAVIS nav pienākums aplūkot un pārbaudīt lietotāju izveidotās formas vai to laukos ievadīto informāciju, taču SIA TERAVIS ir tiesības veikt šādu pārbaudi, datu apstrādei, pirkuma/pasūtījuma noformēšanai ar mērķi pārliecināties, vai tiek ievēroti Noteikumi.

Lai aizstāvētu savas likumiskās tiesības (ieskaitot informācijas nodošanu citiem ar mērķi izsargāties no krāpnieciskām darbībām), SIA Teravis var atklāt informāciju par Jums:

- sadarbības partneriem piem. līzinga kompānijām, līzinga noformēšanai, tik lielā mērā, cik to nosaka likumdošana;

-ja to pieprasa tiesībsargājošas iestādes.

SIA Teravis neatbild par pretenzijām, prasībām, ieskaitot jebkādas saistības un izmaksas, ko izraisījušas jebkādu veidu prasības, zaudējumi, bojājumi (faktiski un izrietoši), prāvas, spriedumi, tiesāšanās izmaksas un advokātu honorāri, kas radušas pircējam vai trešam personām, neatbilstoši lietojot preces/pakalpojumu.

Visi strīdi, kas saistībā ar šiem noteikumiem rodas starp SIA Teravis patērētāju tiek risināti savstarpējo pārrunu ceļā. Ja strīdus neizdodas atrisināt pārrunu ceļā, tie risināmi saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu.

Preču attēli var nedaudz atšķirties no piedāvātās preces.

šeit un turpmāk Patērētājs, atbilstoši "Patērētāju tiesību aizsardzības likuma" 1.panta 3.daļai ir fiziskā persona, kas izsaka vēlēšanos iegādāties, iegādājas vai varētu iegādāties vai izmantot preci vai pakalpojumu nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību.

 

SIA TERAVIS Neuzglabā pasūtījumu vēsturi.

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas