Izvēlne
Your Cart

Piegāde un apmaksa

Piegāde
  1. BEZMAKAS: Saņemat preci teravis.lv veikalā  Ludzas iela 2A, Rīga (Ieeja no Ludzas ielas , pretī DUS NESTE) - Prece jāizņem 3 darba dienu laikā!
  2. Ekonomiskā piegāde  (3.00 EUR) Omniva pakomātos - saņemat preci Omniva.
  3. Kurjera piegāde  (piegādes cena ir atkarīga no preces svara un reģiona) - kurjers piegādā preci uz Jūsu izvēlētās adreses ārduvīm.

Preču piegāde notiek tikai līdz mājas ārdurvīm.
Latvijas pilsētās piegādi veiks Omniva kurjers.
* Rīgas pilsētas robežās - 1-3 darba dienu laikā no pasūtījumu apstiprināšanas brīža; (Precēm, kuras ir mūsu vai piegādātāju noliktavā Rīgā)
* Latvijas teritorijā - 2-5 darba dienu laikā pēc naudas saņemšanas mūsu bankas norēķinu kontā (Precēm, kuras ir mūsu vai piegādātāju noliktavā Rīgā)
 
Piegādes termiņi var mainīties atkarībā no piegādātāja īpašiem noteikumiem un preces pieejamības noliktavā.
Piegādes maksa var tikt mainīta iepriekš brīdinot klientu.
 


Kā apmaksāt pirkumu?
  1. Skaidrā naudā saņemot preci mūsu veikalā. (Tikai preces, kuras ir mūsu noliktavā Ludzas iela 2a, Rīga)
  2. Skaidrā naudā saņemot preci no kurjera - Tikai Rīgā! (Teravis.lv kurjers), (Tikai preces, kuras ir mūsu noliktavā Ludzas iela 2a, Rīga)
  3. Ar bankas pārskaitījumu (Precēm, kuras ir pēc pasūtījuma un neatrodas mūsu noliktavā Ludzas iela 2a, Rīga)
  4. Ar bankas pārskaitījumu precēm, kuras tiek piegādātas ar kurjeru.

Rūpīgi aizpildiet visus pirkuma noformēšanai prasītos datus, lai mēs varētu sastādīt rēķinu.

  • Veiciet apmaksu tikai tad, kad saņemat apstiprinājumu par preces pieejamību un piegādes laikiem. 
  • Lūdzam, veicot apmaksu, norādīt rēķina numuru. Preces piegāde tiks veikta tikai pēc pilnas rēķina summas ieskaitīšanas SIA TERAVIS bankas kontā. 

Uzmanību!
Ja pirkums tiek apmaksāts bez apstiprinājuma un prece nav pieejama, tad veicot, atmaksu tiek izskaitīta bankas komisija ja tādu banka piemēro.
Ja pasūtījums nav apmaksāts 3 darba dienu laikā no pasūtījuma noformēšanas un apstiprinājuma sasņemšana brīža, un pasūtījuma lapas saņemšanas uz Jūsu e-pasta adresi, Jūsu pasūtījums var tikt anulēts!
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas